بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان

بنام خدایی که قدرت تفکر و اندیشه مان داد

دوستان سلام

امیدوارم حال دلتان عالی و روزگارتان بر وفق مرادتان باشد.

عبدالهادی عاملی هستم نماینده بیمه پاسارگاد که به صورت کاملاً تخصصی بر روی سرمایه گذاری کودکان کار می کنم و وجه تمایز من و تیم اندیشه ماندگار در همراهی مداوم با بیمه گذاران است و تخصصی بیمه عمر کودکان را مورد بررسی قرار می دهیم.

 بیمه عمر کودکان

وقتی فرزندی پا به عرصه وجود می گذارد یک سری نقش های جدید برای پدر و مادر تعریف می شود، خیلی از پدران سرزمین عزیزمان ایران بیشتر تمرکزشان بر روی سایر سرمایه گذاری ها قرار گرفته ولی به محض برخورد با یک چالش در زندگی بر روی فروش اون سرمایه گذاری به امید جبران در آینده تمرکز می کنند.

چه بسیار پدرانی که به من مراجعه و برای فرزندان تازه به دنیا آمده خود در بانک حساب باز می کردند و من در شعبه بانک راهنماییشان می کردم که سرمایه گذاری در بانک یک راه سهل الوصول برای برداشت و در صورت نیاز حتما سرمایه ذخیره شده را به صفر نزدیک خواهید کرد و بسیاری از باباها همین کار را بعد از مدتی انجام میدادند.

در کتاب هدف گذاری به ۵ نیاز اساسی اشاره ای داشته ام، گاهی این سرمایه گذاری برای والدین اینقدر گران تمام می شود که چند نیاز اساسی فدای سرمایه گذاری برای فرزندانشان می شود.

در کشوری که تورم هست بیمه یک سرمایه گذاری مطمئن نیست و این را همگان که درصد بالایی از جمعیت ایران هم می شود نجوا می کنند ولی صنعت بیمه یک صنعت نجات بخش است و جایی که حتی فکرش هم نمی کنی کارهای بزرگی انجام شده که بسیار دور از انتظار بیمه گذار و یا بیمه شده بوده است.

سرمایه بیمه را کامل برداشت کنید!

درصدی از مردم طلا، ملک، سهام و یا راه های دیگری که وجود دارد را امتحان می کنند ولی هر سرمایه گذاری در صورت نیاز اصل سرمایه اخذ می شود و در این صورت سرمایه گذاری تمام شده است ولی وقتی بیمه عمر و سرمایه گذاری داشته باشید اصل سرمایه با سود محفوظه و در قالب قرض قسطی یا یکجا در اختیار بیمه گذار گذاشته می شود.

چه خوب می شد ما دهه شصتی ها بیمه عمری نداشته مان را هدیه می کردیم برای فرزندانمان. این روزهایی که پی درپی می آیند نوید همان سال هایی را میدهند که در پستوی نگاه من و شما نهفته است.

می شود از روزی که همراهمان می شوند مثل سارینا برای آینده شان از تک روزشان هم بدون اندوختن سرمایه ای رد نشویم

چرا که در این پیچ های خطرناک تورم یه جاهایی زورمان به تامین مالی آنها نمی رسد و در زمان استراحتمان دست به دامان رییس بانک هایی خواهیم شد که نگاهشان بیشتر تامین مالی بانک مطبوعشان است.

شاید ابراهیم هم نیاز آینده اش به منابع ملی و تامین آن از قبل ندادند ولی بیمه عمر به مثابه یک سرمایه گذاری قدرتمند است و نیاز است با هم مسیری را بریم که آینده را از آن خودمان کنیم بدون غر زدن و با تمرکز بالا.

تیم اندیشه ماندگار

 

دیدگاه کاربران
 • علی سهراب سخن ۱۵ آذر ۱۳۹۹

  من پول بیمه عمر را تو ملک سرمایه گذاری می کنم

  • عبدالهادی عاملی ۱۵ آذر ۱۳۹۹

   فرض کنید سالی ۵۰۰۰٫۰۰۰تومان پرداخت می کنید با این مبلغ بفرمایید چه ملکی می توانید بخرید
   غیر ممکن است
   بیمه یک کار درازمدت و کم ریسک است و کلی ریسک زندگیتان را پوشش می دهد

 • موسوی ۱۵ آذر ۱۳۹۹

  بدرد نمی خورد مزخرفه

  • عبدالهادی عاملی ۱۵ آذر ۱۳۹۹

   دلیل این کار را در قسمت پاسخ و پرسش مطرح بفرمائید تیم اندیشه ماندگار توضیحات لازم را خدمت شما خواهند داد .

 • ل . بهادری ۱۵ آذر ۱۳۹۹

  بنظر من کار خوبیست چون با یه مبلغ کم میشه سرمایه خوبی تو ۳۰سال بدست آورد

  • عبدالهادی عاملی ۱۵ آذر ۱۳۹۹

   با یه سرمایه گذاری ۲۰۰۰٫۰۰۰تومان در سال حدوداً ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان بعد از سی سال در یافت می کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *