بیمه مورد نظر خودتون را انتخاب کنید

پس از انتخاب  نوع بیمه و تکمیل فرم با شما تماس می گیریم.

بیمه شخص ثالث
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • انواع فایل های مجاز : jpg.
  • انواع فایل های مجاز : jpg.

بیمه بدنه

بیمه موتورسیکلت

بیمه آتش سوزی

بیمه مسافرتی

بیمه مسئولیت پزشکان

بیمه عمر

بیمه درمان

بیمه سازمانی

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث بیمه‌ای الزامی برای دارندگان وسایل نقلیه موتوری است . با تیم اندیشه ماندگار ، امکان استعلام قیمت بیمه شخص ثالث و خرید آنلاین آن از بیمه پارسیان برای شما همراهان عزیز وجود دارد .

بیمه عمر

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از شما و خانواده شما در طول مدت زندگی محافظت می‌کند. حتی بعد از مرگ بیمه‌گزار نیز از خانواده او پشتیبانی می‌کند. با بیمیتو می‌توانید اقدام به مقایسه شرایط بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه کنید و مناسب‌ترین بیمه را به‌صورت آنلاین خریداری کنید.

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی ساختمان بیمه‌ای اختیاری است که متأسفانه لزوم خرید آن، زمانی احساس می‌شود که خیلی دیر شده است. با بیمیتو می‌توانید از پیشنهادهای مختلف شرکت‌های بیمه و تخفیف‌های ویژه آن‌ها مطلع شوید. همچنین امکان مقایسه و خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از شرکت‌های مختلف بیمه با بیمیتو فراهم شده است.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

بیمه مسافرتی خارج از کشور از شما در برابر خطرات ممکن در طول سفرهای خارجی محافظت می‌کند. با اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو می‌توانید پس از استعلام قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف و مقایسه آن‌ها، بهترین انتخاب را داشته باشید و بیمه مورد نظر خود را آنلاین خریداری کنید.

بیمه بدنه

بیمه بدنه بیمه‌ای اختیاری است که می‌تواند به عنوان مکمل بیمه شخص ثالث استفاده شود. بیمیتو امکان استعلام قیمت و خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو را از کلیه شرکت‌های بیمه فراهم کرده است. ضمناً از طریق بیمیتو می‌توانید از تخفیف‌های ویژه شرکت‌های بیمه و جشنواره‌های فصلی که تأثیر بسزایی بر نرخ بیمه بدنه دارند، مطلع شوید.

بیمه مسئولیت پزشکان

بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان مسئولیت بروز خسارت‌های غیرعمدی وارد شده از پزشکان و پیراپزشکان به بیماران را قبول می‌کند. پزشکان و پیراپزشکان با داشتن این بیمه دیگر لازم نیست نگران بروز حادثه‌ای برای بیماران خود باشند. با بیمیتو می‌توان بیمه‌های مسئولیت پزشکان شرکت‌های مختلف بیمه را با یکدیگر مقایسه کرد و مناسب‌ترین بیمه را برای خود انتخاب و خریداری کرد.

بیمه درمان

بیمه زلزله در واقع نوعی از بیمه آتش سوزی است که علاوه بر جبران خسارت در برابر آتش سوزی، صاعقه و انفجار، در برابر حادثه زلزله نیز خسارت پرداخت می‌کند. با بیمیتو می‌توانید شرایط و قیمت بیمه زلزله شرکت‌های مختلف را مقایسه کنید و با توجه به اولویت‌های خود، بیمه‌ای مناسب انتخاب و به‌صورت آنلاین خریداری کنید.

بیمه موتورسیکلت

بیمه موتورسیکلت در برابر خسارت‌های وارد شده به اشخاص ثالث از بیمه‌گزار پشتیبانی می‌کند. خرید این بیمه برای تمام موتورسیکلت‌ها اجباری است. با بیمیتو می‌توان قیمت و شرایط این بیمه را در شرکت‌های مختلف بیمه مقایسه کرد و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کرده و آنلاین خرید.

فهرست