چگونه نامزدم را خوشحال کنم ؟ نامزد

چگونه نامزدم را خوشحال کنم ؟ نامزد

وبسایت اندیشه ماندگار

واژه ای که بیش از همه واژه ها به موفقیت در ازدواج کمک می کند، «ما» است . «رابرت کو ئلین»

همسران جوان با سرمایه گذاری در بانک عاطفی یکدیگر می توانند عشق و علاقه ی خود را برای زندگی آینده حفظ نمایند . نامزد خوشحال همچین رنگ و بویی دارد .

این سرمایه گذاری ها می تواند شامل مهر ورزیدن ها ، ابراز احساسات ، توجه و محبت در لحظات با هم بودن در دوران نامزدی و مراحل آغازین زندگی مشترک باشد . در حقیقت توجه و محبتی که زوج ها در طی روز های نخستین شروع زندگی به یکدیگر داشته اند ، در طی چندین سال زندگی مشترک نیز (با تکرار و تنوع آن ها ) سرمایه ای برای زندگی مشترک آینده هاشان محسوب می شود ؛ به طوری که با عادی شدن رابطه زنا شویی ، می توانند از سپرده های عاطفی خود که در دوران شروع زندگی مشترک سرمایه گذاری کرده اند ، برداشت کنند و این زمانی امکان پذیر است که شما پیوسطه (به طور لفظی و عملی ) به نامزدتان بفهمانید که دوستش دارید و در هر فرصتی که بدست می آورید ، عشق و علاقه ی خود را به او نشان دهید .

خوشحال کردن نامزد با چه روش هایی امکان پذیر است ؟

راحننرین کار ممکن در خوشحال کردن نامزد و یا به عبارتی همسر کلام است و اگر به درستی از آن استفاده شود معجزه در زندگی اتفاق می افتد .

به او بگویید که زیبا است .

او را به یک رستوران ببرید .

برایش هدیه ای بعنوان یادگاری خریداری نمایید.

یک شاخه گل به او بدهید .

او را نوازش کنید.

و خیلی از کارهای  دیگری که ما به آسانی از کنار آن می گذریم .

این کار با روش های مهرورزانه امکان پذیر است که ما برای ایجاد هیجان و خشنودی احساسی در لحظه بودن با همسرتان ، می توانید از آن ها استفاده کنید .

رز کندی می گوید : «این سال ها نیست که زندگی را می سازد ؛ بلکه لحظات است .»

خشنودی احساسی چیست ؟

خشنودی احساسی به این معناست که شما زن یا مرد باید فداکاری کنید ، رفتاری مهربانانه با نامزدتان در پیش بگیرید ، از او تعریف کنید و لحظاتی شاد برایش فراهم آورید .


وبسایت اندیشه ماندگار                                   تهیه کننده : عبدالهادی عاملی                              فروردین ماه سال ۱۳۹۹

دیدگاه کاربران
 • علی گودرزی ۲۳ تیر ۱۳۹۸

  کاربردی بود اما ازدواج در جامعه ما به شدت کاهش یافته است

  • عبدالهادی عاملی ۲۴ تیر ۱۳۹۸

   ممنون بابت بیان نظر ارزشمندتان .
   در جامعه ایرانی اسلامی ایران عزیز عوامل متعددی دست به دست هم داده اند تا امروز شاهد بالا رفتن سن ازدواج در بین جوانان شده اند .

 • احمد سلامی ۲۳ تیر ۱۳۹۸

  خوب بود ممنون

  • عبدالهادی عاملی ۲۴ تیر ۱۳۹۸

   ممنونم آقای سلامی

 • سمیرا سهابی ۲۳ تیر ۱۳۹۸

  بعد از ازدواج همه چیز تغییر می کند و این حس بسیار بدیست لطفا راهنمایی کنید

  • عبدالهادی عاملی ۲۴ تیر ۱۳۹۸

   بیشتر زوجین بعد ازازدواج و پایان یافتن دوران نامزدی دچار نوعی کنترل گری بیرونی می شوند و باعث صدمه زدن به روابط عاطفی می شوند که عاقبتی همچون طلاق دائمی و یا حداقل عاطفی می شوند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *