آگاهی در مورد بیمه

سلام وقتتون بخیر امیدوارم حال دلتون عالی باشه و بسیارخوشحالم با یه مقاله دیگه در خدمت شما همراه عزیز باشم. تو چند سال اخیر با یه کار خوب اونم تضمین عمر تعدادی از هموطنان عزیز یعنی تهیه کردن یک بیمه نامه عمروسرمایه گذاری درجه یک توانستم در مواقع نیاز با وجود تورم بالای ۴۰% یک معبر جدید بدون نیاز به مطالعه مداوم شخص بیمه گذار باز کنم و چقدر روزهای تلخ و شیرینی با بیمه شده های عزیزم تجربه کردم و بابت این توفیق خدای خودم را شاکر و سپاسگزارم.

بیمه یه کار خوبه، اما بسیاری از ایرانیان عزیز به هزاران دلیل شخصی و یا غیرشخصی رغبتی به تهیه آن نشان نمی دهند. کارم بانکی بود و هنوز همان فضای مالی را کار می کنم، افراد زیادی را می دیدم که بعد از متولد شدن فرزندشان مراجعه می کردند به بانک و درخواستشان افتتاح یک حساب بانکی بود و نیت داشتند که سرمایه ای برای آینده فرزندشان با واریز منظم به وجود بیاوردند و ۹۵% آن والدین بعد از گذشت مدت کوتاهی و در صورت نیاز آن پول های ذخیره شده هر چند نامنظم را دریافت می کردند به امید برگشت، ولی ندیدم والدینی که ذخیره دوباره اون سرمایه را داشته باشند.

مممنونم که اندیشه شما از جنس ماندگاریست و سعی می کنید کارهایتان با رویکرد ماندگارشدن انجام دهید. باید به یک نگرشی برسیم در این شرایط پرالتهاب کنونی که نیاز به سواد سیاسی و اقتصادی و عاطفی و …. بیشتر از پیش احساس می شود، در صورتی که بسیاری از مردم دنبال بحث آموزش نیستند و بنوعی آموزش دیدن را تعطیل کرده اند ولی شما همراه گرامی از جمله کسانی هستید که دنبا آموزش و یادگیری هستند.

امیدوارم تلاشتان بر این باشد که در جنبه های مهم زندگی یادگیری داشته باشید و نکته کلیدی اینکه همه ما لازم است آموزش ببینیم و در مورد بیمه نیاز است تمامی ظریت های موجود در بیمه را شناسایی کنیم و همان جور عمل کنیم، همواره قدردان باشیم و اگر کمی توجه کنیم خداوند انبوهی از نعماتی را در درون ما بدون منت گذاشته ولی مدام دنبال نداشتن هایمان هستیم.

وقتی یکی از ما اجازه انجام دادن کاری را می گیره که می توانست بدون اجازه گرفتن انجام بده و کسی هم جلودارش نبود ولی به دلیل ارتباط با موضوع کاری و یا خانوادگی و اجتماعی که با مورد اشاره شده دارد همین جای بسی اندیشیدن دارد.

انسان های فرهیخته ای وجود دارند که از انسان بابت انجام دادن کاری اجازه می گیرند و همین موضوع می تواند جای سپاسگزاری داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *