بیمه بدنه اتومبیل

بیمه بدنه اتومبیل

اگر می توانید از اتفاقاتی که ممکن است گریبان‌گیر شما شود جلوگیری کنید بیمه بدنه هیچ وقت نیاز ندارید و پیشنهاد هیچ شرکت بیمه ای را نپذیرید .

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه بیمه بدنه و یا هر نوع خدمت بیمه ای دیگر لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید . از تیم اندیشه ماندگار بپرسید

تبلیغ

بیمه شخص ثالث اجباری است ولی بیمه بدنه خودرو اجباری نبوده، لذا برخی اوقات ضرورت آن را احساس نکرده ایم و بر این تصور هستیم که به خرید بیمه‌بدنه خودرو نیازی نیست. در حالی که اتفاقاً این بیمه نامه بسیار ضروری بوده (سیل در ۲۰ شهر ایران مورخه ۱۶ آذر سال ۱۳۹۹) و به ویژه در شرایط فعلی که قیمت خودرو روز به روز تغییرات حیرت آور و ترسناکی را پشت سر می گذارد، محافظت از ماشین خود به عنوان یک دارایی اهمیت زیادی پیدا کرده است.

وقتی می بینیم بسیاری از ماشین ها در یک چشم به هم زدن زیر خروارها خاک نهفته می شوند چه تضمینی وجود دارد که برای خودرو ما چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

وقتی فکر می‌کنید به بیمه بدنه نیازی ندارید حتماً به یاد داشته باشید که در یک تصادف از روبرو ممکن است شما مقصر شناخته شوید و اگر تعهد مالی اجازه تامین هزینه ها را بدهد که شما چیزی نیاز نیست پرداخت کنید اما اگر سقف تعهد مالی ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰تومان را انتخاب کرده باشید و خسارت وارده ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان باشد باقیمانده مبلغ از ۹٫۰۰۰٫۰۰۰تومان را شخص مقصر پرداخت می کند .

در این تصادف شما مقصر بوده اید و سقف تعهد هم ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان انتخاب کرده بوده اید، اینجاست که کاملاً زیان متوجه شما خواهد شد .

۹٫۰۰۰٫۰۰۰تومان پرداختی شما به راننده مقابل و تعمیر کامل ماشین خودتان خسارت بیش از آن چیزی خواهد بود که تصور می کنید .

پیشنهاد: درخواست خرید بیمه بدنه از وبسایت اندیشه ماندگار

مقالات پیشنهادی :

برنامه ریزی از نان شب واجب تر است

بیمه عمر-اندیشه ماندگار


در قسمت پرسش و پاسخ سوالات خودتان را با مدیر سایت اندیشه ماندگار به اشتراک بگذارید.

دیدگاه کاربران
 • سهراب لاری دشتزار ۱۸ آذر ۱۳۹۹

  چقدر عالی
  من هم می توانم نماینده بیمه باشم ؟

  • عبدالهادی عاملی ۱۸ آذر ۱۳۹۹

   بله شما هم می توانید از نماینده های موفق بیمه باشید . نیازی که بیشتر مردم نا آگاهانه انتخابی درست نداشته و متاسفانه روزانه شاهد آسیب دیدن تعدادی از مردم شریف ایران عزیز هستیم .
   در قسمت پرسش و پاسخ سایت سوالات و درخواست خودتان را برای تیم پشتیبان سایت ارسال کنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *