بیمه عمر کودکان

بیمه عمر کودکان

دلایل زیادی برای اینکه پدر یک خانواده کاری برای آینده فرزند خود انجام دهد وجود دارد؛ (پیشنهاد: مطالعه کتاب اثر مرکب نویسنده دارن هاردی) ولی پدران نسبت به یک کاردائمی تفره می روند و نیاز است با همراهی همدیگر کارهای ماندگاری را انجام دهیم.

بیمه عمر و سرمایه گذری برای کودک نیاز امروز و پشتوانه قدرتمندی است برای فردایی که اصلاً مشخص نیست چه بر سر ما خواهد آمد.

آقا پرهام با داشتن یک بیمه نامه با کیفیت؛ آینده اش تضمین است چرا که پدر آقا پرهام با پس انداز موازی با تورم یعنی خرید یک بیمه نامه عمر توانسته با دوراندیشی به دیگر نیازهایش نیز پاسخ دهد. پرهام پنج سالشه و پدز ایشان با وجود تورم موجود در ایران بر روی کیفیت داشتن بیمه نامه تاکید فراوان دارد.

تیم اندیشه ماندگار نیز با پدرآقا پرهام همراه و به صورت مستمر سوالات و درخواست ایشان را جواب داده و بدون همراهی نمایندگان با بیمه گذاران و عدم آشنایی بیمه گذاران از شرابیط و ضوابط موجود، در صورت نیاز مستقیم بر روی تسویه بیمه نامه ای که مربوط به فرزندشان است تمرکز می کنند و اغلب عنوان می کنند که جای دیگه ای سرمایه گذاری می کنند ولی بعد از تسویه درصد بالایی هیچ گونه سرمایه گذاری انجام نمی دهند.

بیمه عمر کودکان: بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد

سارینا خانم قصه ی ما که داستانش رنگ و بوی واقعی دارد ساکن بوشهر و پدر خانواده برایش سه بیمه نامه تهیه کرده است.

به گفته پدر سارینا با پس انداز منظم میتوان هزینه تحصیل، شغل و آینده سارینا را فراهم کرد در صورتی که تورم موجود در کشور در نظر گرفته شود و نماینده شرکت به صورت مداوم با بیمه گذاران ارتباط داشته باشند تا تورم باعث بیکیفیت شدن سرمایه مردم نشود.

بیمه عمر کودکان: بهترین هدیه در زمان تولد فرزند ولی در صد بالایی از این غافل شده و به موضوع توجه کمتری نشان می دهند.

مشاوره بیمه عمر و سرمایه گذاری

همه انسان ها ۵ نیاز اساسی دارند.

نیاز اصلی بچه ها تفریح و سرگرمیست و این در آینده برای خیلی خانواده ها تحقق پیدا نمی کند ولی با داشتن یک بیمه نامه مطمعن عمر و سرمایه گذاری و البته با کیفیت در آینده نیز به راحتی می تواند تامین شود.

بیمه عمر کودکان

پدر فاطمه خانم به عقیده خودش بهترین کار را انجام داده و معتقد است با تهیه بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به صورت کم کم می تواند یک آینده روشن تر را رقم بزند و تو این چند سالی که الحمدالله بزرگتر شده می شود یک پس انداز خوب با یک سود خوب.

بیمه عمر کودکان: زیبایی و آینده خوب را به فرزندتان هدیه کنید.

و ابراهیم ۱۰ ساله با داشتن سه بیمه نامه عمر و تامین آتیه توانسته بعد از گذشتن از مرز ۵ سال اول، بالغ بر ۳۰% سود مشارکت سالانه دریافت کند.

تهیه کننده: عبدالهادی عاملی بهمن ماه ۱۴۰۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *